Detail ponuky práce | citronka.cz

Ľutujeme, táto ponuka práce už bola vymazaná. Skúste vyplniť mesto a hľadanú prácu do formulára hľadania. Zaiste nájdete inú podobnú prácu. Ďakujeme.
Hľadať prácu

Nájdené:39860 ponúk

Asistentka jednatele - Praha

2019-03-01
Požadujeme: organizační schopnosti, aktivní přístup, AJ výhodou Nabízíme: zajímavé, kreativní, dynamické a mezinárodní prostředí s mladým kolektivem, možnost využití služebního auta Náplň práce:​ vedení agendy jednatele, administrativní činnost, aktivní komunikace... (16000 - 30000 Kč)


ESSENCE LINE, s.r.o.
Ostatní - Praha

2019-03-23
Vyhodnocování práce jednotlivých zaměstnanců na provoze. Podílení se na nastavení výkonnostních parametrů. Kontrola jízd vozidel a jejich vytíženost. Kontrola provozního toku a opatření na zlepšení. Dohled a podílení se na inventurách Být stále v obraze a nebát se být součástí... (20000 Kč)


ECO - F a.s.
Ostatní - Kostelec nad Labem, Středočeský kraj

2019-03-21
Prodej zmrzliny - krátký/dlouhý týden, od 9:00 do 21:00 hod nebo roznos jídla v jídelně - 2 směny, od 10:00 do 16:00 hod. Mzda dohodou.


ATLANTE REAL, spol. s r.o.
Ostatní - Praha

2019-03-18
Do nově otevřené cukrárny/kavárny přijmeme obsluhu. Místo práce Praha stanice metra Kačerov. Práce na HPP, VPP, brigádně (vhodné i pro maminky s dětmi). Nástup možný ihned! Požadujeme pracovitost, spolehlivost, příjemný vzhled, komunikativnost a dokonalou znalost češtiny... (120 Kč/hod)


Manpower
Skladník - Praha

2019-03-23
Náplň práce: třídící práce na skladě zejména s ostatním odpadem , nakládka/vykládka, lisování odpadu , drcení odpadu , svoz odpadu dodávkovým vozem. Nabízíme: HPP, dobré platové podmínky, pracovní zázemí, zaškolení, příspěvek na stravování, sickday, pravidelná pracovní ... (25000 Kč)


ECO - F a.s.
Analytik - Praha

2019-03-22
Identifikace potřeb zákazníků a doporučovat profesionální řešení. Komunikace se zákazníky , příležitostné výjezdy k zákazníkovi. Zodpovědnost za sklad mechanizace na pobočce, zajištění skladových procesů. Spolupráce při údržbě a opravách strojů, zařízení, obsluha strojů... (30000 - 35000 Kč)


Manpower™
Elektromechanik - Praha

2019-03-22
Montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek. Montáž mechatronických komponent vč. funkčních zkoušek. Pneumatické a elektrické instalace sestav. Kompletace celého systému vč. periferních zařízení. Zjišťování, izolace a oprava závady na zařízení. ...


Manpower™
Skladník - Praha

2019-03-22
Obsluha skladu - expedice, balení zboží (čerpadel a zařízení). Manipulace s ručně vedeným el. vozíkem. Základní práce se systémem Abra. Nabízíme: HPP nebo i zkrácený úvazek v lokalitě Loděnice u Berouna (dobrá dostupnost ze Zličína)., Mzda: Dle pozice a zkušeností až 25... (25000 Kč)


Manpower™
Konstruktér - Praha

2019-03-22
Konstrukční a vývojové práce na aktuálních projektech. Příprava technické dokumentace. Zodpovědnost za plnění termínů zakázek a za jejich kvalitu. Spolupráce s konstrukčním týmem, s výrobou a montáží. Komunikace a jednání se zákazníky. Nabízíme: Práci na zajímavých projektech...


Manpower™
Skladníci pozor! - Praha

2019-03-22
Vaší náplní práce bude vyskladňování a naskladňování zboží, práce se čtečkou a řízení VZV, nebo NZV. Nabízíme: A co Vám za to nabídneme? Suprovou mzdu, která se každým rokem navyšuje. Náborový příspěvek 6000 Kč po zkušební době, 2000 Kč příplatek k výplatě, bonus až 5000... (6000 Kč)


Manpower™
Účetní - Praha

2019-03-22
účtování vybrané účetní oblasti - závazky, pohledávky, interní doklady; sledování pohledávek, jejich splatností; kontrolní činnost (MS Excel). Sledování zůstatků účtů - inventarizace účtů; sledování legislativních úprav pro oblast účetnictví a jejich implementaci ve společnosti...


Manpower™
Údržbář - Praha

2019-03-22
Provádí preventivní údržbu nástrojů. Dbá na maximální hospodárnost a životnost svěřených strojů a nástrojů. Aktivně zlepšuje proces výroby a oprav (údržby) v oblasti nářadí. Samostatně vyhledává a minimalizuje příčiny poruch a zmetků u speciálního nářadí. Nabízíme: Práce... (15000 Kč)


Manpower™
Skladník - Praha

2019-03-22
Obsluha vysokozdvižných vozíků. Manipulace se skladovaným zbožím. Příjem zboží, balení, kompletace a příprava na expedici. Další práce ve skladu dle pokynů nadřízeného. Vykládání a nakládání zboží ručně i pomocí VZV (retrak) do a z kamionu. Nabízíme: HPP v lokalitě Jažlovice... (25000 Kč)


Manpower™
Technik - Praha

2019-03-22
Náplní Vaší práce bude provádění oprav, preventivních prohlídek a zkoušek výtahů. V návaznosti na tyto činnosti budete komunikovat s provozovateli a o provedených úkonech vést příslušné záznamy. Součástí pracovní pozice je i účast na školeních. Nabízíme: možnost kompletního...


Manpower™
Administrativní pracovník - Praha

2019-03-22
Podpora obchodního týmu - administrativní úkony. Spravovat agendu obchodních zástupců v interním systému. Zpracovávat dotazy/požadavky zákazníků. Vydávat a přijímat zálohy a vést související evidenci hotovostních plateb. Spravovat účet zákazníka v interním systému - zadávání...


Manpower™
Elektrikář - Praha

2019-03-22
Práce související s údržbou. Řešení technických problémů. Držení pohotovostí. Nabízíme: Zajímavou práci a odpovídající platové ohodnocení., Standardní pracovní dobu bez směn., Možnost ubytovaní pro mimopražské zájemce., Další vzdělání hrazené firmou, možnost odborného růstu...


Manpower™
Vychovatel - Praha

2019-03-22
Domov mládeže a školní jídelna vyhlašuje výběrové řízení na tyto pozice: vychovatele/ku, asistenta/ku pedagoga, vedoucí školní jídelny, kuchaře/ku a školníka na hlavní pracovní poměr. Dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, tr. bezúhonnost. Více informací naleznete na uvedené...


Domov mládeže a školní jídelna


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.